KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614257

nr 1361 4257

Rune Andersson, triptyk. Signerad och daterad a tergo -69. Olja på pannå, 31x40 cm respektive 2x30x20 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:14:24

23/11 18:09:24 1      Vinnande bud